deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü

8. Sınıf 2. Deneme Yazılı TEOG Sınavı

8-sinif-deneme-sinavi-2-basari-degerlendirme

8. Sınıf 2. Deneme Sınavı

Deneme ve Sınav Kulübü 2008 yılından bu yana Türkiye Geneli sınavlar hazırlamakta ve uygulamaktadır. Deneme Kulübünün diğer uygulanan sınavlardan ayırt edici en büyük farkı; sınavları kendi bünyesinde uygulayıp tam bir sınav atmosferi yaşatarak uygulamasıdır. Deneme sınavları, kayıt yaptıran öğrencilerimize Cumartesi ve Pazar günleri uygulanmaktadır.

Sınavlarımız uygulandıktan sonra pazartesi günü 20.00 – 22:00 saatleri arasında sonuçlar sınava katılan öğrencilerin veli cep telefonlarına sms olarak gönderilmektedir

Her sınav açıklandıktan sonra sınavı takip eden Çarşamba 17:00 ye kadar Optik form okumalarına ve sınav sorularına iletişim bölümüden itiraz edebilirsiniz. İtirazlar değerlendirilip kesin sınav sonuçları açıklanır.

Sınava katılan ve 450,00 puanı geçen her şubemizin ilk 5 Öğrencisine Başarı Belgesi ve Madalya armağan edilmektedir. Başarı belgesi ve madalyalar şubelerimiz 2 hafta içerisinde şubelerimize ulaştırılmaktadır.

Ayrıca Her şubenin 450,000 puan ve üzeri İlk 70 Öğrencisini sitemizden görüntüleyip öğrencinizin genel durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sınava katılan öğrencilerin kendi sayfalarına giriş yapıp sınav karnesi, önceki sınavları ve soru çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Öğretmenlerimize özel, kendi öğrencilerinin sınav sonuçlarına ulaşabileceği panel için sitemizden başvuru yapabilirler.

 

Sınav Kayıtları

 

Sınav Tarihi

 

Sınav Konu Analizleri

 

Sınav Sonuçları

 

Cevap Anahtarları

 

Sınav Satın Al

Türkiye Geneli uygulanan deneme sınavına katılamayanlar için sınavı satın almak için aşağıdaki linki tıklayarak kitap satış sitemizden sınavlar uygulandıktan sonra satın alabilirsiniz.

8. Sınıf 2. Deneme Sınavı Satın Al

"8. Sınıf 2. Deneme Yazılı TEOG Sınavı" Hakkında Yorumlar
  1. sena diyor ki:

    yaaaa kolaydı darısı teokun başına