deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü

2. Sınıf 5. Deneme Sınavı

2-sinif-deneme-sinavi-5-basari-degerlendirme

2. Sınıf 5. Deneme Sınavı

Deneme ve Sınav Kulübü 2008 yılından bu yana Türkiye Geneli sınavlar hazırlamakta ve uygulamaktadır. Deneme Kulübünün diğer uygulanan sınavlardan ayırt edici en büyük farkı; sınavları kendi bünyesinde uygulayıp tam bir sınav atmosferi yaşatarak uygulamasıdır. Deneme sınavları, kayıt yaptıran öğrencilerimize Cumartesi ve Pazar günleri uygulanmaktadır.

Sınavlarımız uygulandıktan sonra pazartesi günü 20.00 – 22:00 saatleri arasında sonuçlar sınava katılan öğrencilerin veli cep telefonlarına sms olarak gönderilmektedir

Her sınav açıklandıktan sonra sınavı takip eden Çarşamba 17:00 ye kadar Optik form okumalarına ve sınav sorularına iletişim bölümüden itiraz edebilirsiniz. İtirazlar değerlendirilip kesin sınav sonuçları açıklanır. Tahmini Perşembe günü kesinleşen sonuçların ardından ilk 70 ve madalya kazananları listeleyebilirsiniz.

Sınava katılan ve 550,00 puanı geçen her şubemizin ilk 5 Öğrencisine Başarı Belgesi ve Madalya armağan edilmektedir. Başarı belgesi ve madalyalar şubelerimiz 2 hafta içerisinde şubelerimize ulaştırılmaktadır.

Ayrıca Her şubenin 550,000 puan ve üzeri İlk 70 Öğrencisini sitemizden görüntüleyip öğrencinizin genel durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sınava katılan öğrencilerin kendi sayfalarına giriş yapıp sınav karnesi, önceki sınavları ve soru çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Öğretmenlerimize özel, kendi öğrencilerinin sınav sonuçlarına ulaşabileceği panel için sitemizden başvuru yapabilirler.

 

Sınav Kayıtları

 

Sınav Tarihi

 

Sınav Konu Analizleri

 

Sınav Sonuçları

 

Cevap Anahtarları

 

Sınav Satın Al

Türkiye Geneli uygulanan deneme sınavına katılamayanlar için sınavı satın almak için aşağıdaki linki tıklayarak kitap satış sitemizden sınavlar uygulandıktan sonra satın alabilirsiniz.

2. Sınıf 5. Deneme Sınavı Satın Al

"2. Sınıf 5. Deneme Sınavı" Hakkında Yorumlar
 1. BAHTINUR KOCA diyor ki:

  ilk 70′e giren öğrencilerin listesi ne zaman acıklanacak öğrenebilirmiyiz?

 2. PELİNSU YAVAŞ diyor ki:

  gugun açıklanacak il 70 ne zaman acıklanacak

  • Ruhi Yücel ŞEN diyor ki:

   Merhabalar
   Saat: 18:00 ile 19:00 arası sıralamalar açıklanacaktır.

 3. Ahmet diyor ki:

  Yarınki 2. sınıf sınav saatlerini öğrenebilirmiyiz ?

 4. Halise diyor ki:

  Merabalar antalya da oturuyorum.kızım 2. sınıfa gitmekte.kızımı deneme sınavlarına katılmasını istıyorum.tel

  • Ruhi Yücel ŞEN diyor ki:

   Merhabalar Antalya ilinde şu ada şubemiz bulunmamaktadır. Bu sebeple internet sitemizden diğer şubelerimizi inceleyip sizin için de uygun olur ise bu şubelerimizde sınava katılabilirsiniz.