deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü deneme ve sınav kulübü

2.3. Sınıf Deneme Sınavı Sonuçları 4. Deneme

sinav-sonuclari-1

Deneme Sınavı Sonuçları Açıklandı

11 – 12  Ocak 2014 de uygulanan 4. deneme sınavlarının sonuçları 13 Ocak 2014 saat 20:05 de açıklandı. Katılan Tüm Öğrencilerimizi Tebrik Ederiz. Deneme ve Sınav Kulübü olarak Cumartesi – Pazar günleri uygulanan sınavların sonuçları 6 yıldır olduğu gibi Pazartesi 20:00-22:00 saatleri arasında açıklanmaya devam edecektir.

Sınavlar Genel Bilgilendirme

Meb tarafından bu yıl uygulanmaya başlayan Teog (OGES) sınavlarında yanlışlar doğruları etkilemediği için, Deneme ve Sınav Kulübü olarak 2. Deneme Sınavları dahil olmak üzere sonraki tüm sınavlarımızda yanlış cevaplar doğru ve netleri etkilemeyecektir.
2. Sınıflarda ise ingilizce testi ilk dönem sınavlarında değerlendirmeye alınmamaktadır.

 

Sınav Sonucu Görüntüleme

Öğrencilerin sonuçlarını görüntüleyebilmeniz için sms ler gönderilmiş olup, sağ üst köşedeki Öğrenci – Veli Girişi linkine tıklayarak cep telefonunuza gönderilmiş olan sms ile SK no ve şifre ile giriş yapabilirsiniz. Sms gelmedi ise şube ile iletişime geçiniz. Giriş yaptığınızda detaylı sonuçları görebildiğiniz gibi her sorunun resim ve çözümü görüntüleyebileceksiniz.

 

Kitapçık ve Sonuç Karneleri

Hafta sonu uygulanan deneme sınavları için öğrencinizi çözmüş olduğu kitapçıkları tüm şubelerimizden salı 13:30 dan itibaren alabilirsiniz.

 

5. Deneme Sınav Kayıtları

Bir sonraki sınavımız 22 – 23 Şubatta yapılacaktır. 5. deneme sınavı kayıtlarınız 20 Ocak Pazartesi gününden itibaren şubelerimize yaptırabilirsiniz.

Soru İtirazları

Hatalı olduğunu düşündüğünüz sınav sorularına 15 Ocak 2014 Çarşamba17:00 ye kadar iletişim bölümünden itiraz edebilirsiniz. Zamanında yapılmayan itirazlar değerlendirmeye alınamayacaktır. İtirazlarınızı sadece sitemizin iletişim bölümünden yapabilirsiniz. Öğrenci Adı Soyadı, Sınıfı, Kitapçık türü, sınava katıldığınız şube ve soru no bilgisini iletmeyi unutmayınız.

 

Genel Sıralamalar ve Madalya Kazananlar

2. Sınıflar

2. Sınıf 4. Deneme Sınavları Genel Sıralamalar

2. Sınıf 3. Deneme Sınavları Madalya Kazanlar (SONUÇLAR KESİNLEŞİNCE AÇIKLANACAKTIR)

 

3. Sınıflar

3. Sınıf 3. Deneme Sınavları Genel Sıralamalar

3. Sınıf 3. Deneme Sınavları Madalya Kazanlar (SONUÇLAR KESİNLEŞİNCE AÇIKLANACAKTIR)

 

"2.3. Sınıf Deneme Sınavı Sonuçları 4. Deneme" Hakkında Yorumlar
 1. evvel diyor ki:

  g.aydın size bir sorum daha olacaktı.lig puanında şu anda oğlum birinci büyük bir ihtimalle o olacak.bu sonuca göre hediye edilen tablet ve madalyamız 15 tatil sürecindemi elimize geçecek yoksa daha sonrasındamı bilgilendirirseniz sevinirim

  • Ruhi Yücel ŞEN diyor ki:

   Merhabalar
   Tabletler ve madalyalar, şubat tatili başlamadan önce yetiştirilmeye çalışılacaktır.